Obserwatorzy

sobota, 24 stycznia 2015

zdj

Nie ukrywam, że spadł mi kamień z serca. Nie wiem jakim cudem, ale na szczęście działa mi laptop. Bałam się. że będę musiała oddać go na gwarancję, a oczywiście nie mam pojęcia gdzie jest paragon. Postanowiłam zrobić porządek w folderach, bo chcę oddać moje vaio do informatyka, a kompromitujących zdjeć było (i  nadal jest) na nim sporo. Jak już kiedyś wspominałam, mimo że nie jestem " prawdziwym" fotografem, potrafię nie dodawać zdjęć z powodu jakiś błahostek, które mnie denerwują. Dziś postanowiłam opublikować trochę fotografii, których wcześniej z różnych względów nie dodałam. Możliwe, że niektóre z nich są już w jakiś postach. Głównie są to zdjęcia z Włoch, ale też kilka z Niemiec i oczywiście z Polski. Dopóki się nie ogarnę, nie będę dodawała postów ze mną w roli głównej. Został mi jeszcze tydzień ferii i podczas tych dni mam zamiar skupić się na sobie, tzn. trochę zmian wizerunkowych, mentalnych, więcej nauki, zdrowsze jedzenie i powrót do ćwiczeń fizycznych (po studniówce się rozleniwiłam).

Mogłabym poruszać na moim blogu różne tematy, ale ostatnio zaczynam uzmysławiać sobie, że nie wiem kto tutaj zagląda (mam na myśli osoby, które znam). Bloga prowadzę głównie dla siebie i mam gdzieś to, co sobie o mnie niektórzy myślą... ale czasami wolę "ochłonąć", aby nie pisać zbyt emocjonalnie.

Znacie kanał Rozwojowiec na yt?  Jeśli jeszcze nie znacie, a tak jak ja interesujecie się rozwojem osobistym, to polecam :)

 widzę tu serce ;P


6 komentarzy:

 1. Widzę, że musisz mieć naprawdę dobry aparat :D
  Świetne zdj :)

  MSjournalistic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. niektóre widoki są wręcz bajkowe! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obłędne zdjęcia :]
  Cieszę się, że działa laptop :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia, fajny ten pozujący misio :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 8 zdjęcie jest cudowne *.* niczym z tumblr'a :D
  i zakochałam się w piosence "crazy in love" dziękuję!

  OdpowiedzUsuń